Sides & More – Art of Eating Catering

Collection: Sides & More

10 products

  • Raspberry Pickled Beets • Grapefruit & Goat Cheese
    Regular price
    $39.00
    Sale price
    $39.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sesame Noodles with Shiitake Mushrooms & Spring Vegetables (quart)
    Sesame Noodles with Shiitake Mushrooms & Spring Vegetables
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Summer Corn Pudding · Made with Local Corn Reserved from the Summer Bounty
    Regular price
    from $24.00
    Sale price
    from $24.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roasted Cauliflower with Crispy Kale & Jalapeno Crema - All Organic
    Roasted Cauliflower with Crispy Kale & Jalapeno Crema - All
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemongrass Green Beans with Crispy Shallots (quart)
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roasted Balsam Farm Sweet Potatoes with Ghee & Everything Spice (quart)
    Regular price
    $21.00
    Sale price
    $21.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fabulous Macaroni & Three Cheese · Classic or Jalapeno
    Fabulous Macaroni & Three Cheese
    Regular price
    from $15.00
    Sale price
    from $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Carrots • Coconut & Chile (quart)
    Honey Glazed Carrots with Dill
    Regular price
    $26.00
    Sale price
    $26.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Creamy, Crunchy Roasted Shallot Dip · The Perfect Dip to our Chip
    Regular price
    from $12.00
    Sale price
    from $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeno Cornbread - Studded with Local Corn (1 Loaf for 2-4)
    Jalapeno Cornbread - 2 squares
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out